KONST / Litografier / Färglitografi 15495005
nr 1549 5005
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Signerad, numrerad 70/200. Färglitografi, bildmått: 72x54 cm, yttermått inklusive ram: 93x67 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:34:03
300 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström